אם אתם חולמים את זה אנחנו נצייר את זה!

אנחנו מציעים כלי מהיר ומשתלם להתחדשות עירונית עם תוצאות עוצרות נשימה
פרויקטים של גרפיטי וציורי קיר איירבראש הם מרכיבים חיוניים באמנות עירונית, המציעים שיטות מגוונות לאמנים לבטא את עצמם ולעסוק בציבור בקנה מידה גדול. יצירות אמנות אלו מעשירות את הנוף האורבני, והופכות חללים רגילים למופעי ראווה יוצאי דופן של יצירתיות, דיאלוג ורוח קהילתית. ככל שהערים ממשיכות להתפתח, המשמעות של ציורי קיר אלה והסיפורים שהם מספרים יישארו חלק מהותי מהשטיח התרבותי, המשקף את התוסס, האתגרים והשאיפות של החיים העירוניים.

למי עשינו מייקאובר?!

הלקוחות שלנו

לקוחותינו הם חברות ומוסדות ציבור מובילים הם בוחרים בנו כי ציור קיר היא חלופה משתלמת ומהירה בהשואה לשיפוץ או בניה מחדש שיכולה לשנות את המרחב או החלל מאפור ומשעמם למרהיב ומעורר השראה.

01. ציורי קיר גדולים למרחב העירוני

עיריות מוסדות ציבור

ציורי קיר ענקיים אינם רק עניין של יופי, הם כלי רב עוצמה שיכול לשמש עיריות ומוסדות ציבור לשיפור איכות החיים ויצירת סביבה עירונית אטרקטיבית, תוססת ומזמינה יותר.

02. ציורי קיר לבתי ספר וגנים

בתי ספר ומוסדות חינוך

הפיחו חיים בקירות בית הספר שלכם עם ציורי קיר מרהיבים! ציורי קיר הם כלי רב עוצמה שיכול לשמש בתי ספר כדי לשפר את האווירה, להעביר מסרים חינוכיים, לפתח מיומנויות אצל התלמידים ועוד.

03. ציורי קיר לעסקים

לעסקים חברות וארגונים

ציורי קיר הם לא עוד עניין של עיצוב בלבד. הם הפכו לכלי שיווקי רב עוצמה שיכול לעזור לכם למתג את העסק שלכם, לשפר את המכירות ולשדרג את האווירה עבור העובדים והלקוחות.

אנחנו בן ודרור

הופכים ג׳ונגלים של בטון מרחב פורח וצבעוני

אמנים של ציורי קיר וגרפיטי עם יותר מ 25 שנות ניסיון לקוחותינו הם חברות ומוסדות ציבור מובילים הם בוחרים בנו כי ציור קיר היא חלופה משתלמת ומהירה בהשואה לשיפוץ או בניה מחדש שיכולה לשנות את המרחב או החלל מאפור ומשעמם למרהיב ומעורר השראה.

דרור פריד

אמן ציורי קיר

בן לוי

אמן אירבראש

(5 reviews)
5/5

הלקוחות שלנו הם בתי ספר חברות ומוסדות ציבור וממשל

מספר ספק: 4044

מאושר תכנית גפן משרד החינוך

Nevo Tal-or
Nevo Tal-or
2022-09-14
שרות טוב
דורית שאול
דורית שאול
2022-06-01
אדם ישר הגון נאמן ומוכשר. לי יש צימרים אחוזת שאול ליד הים אצלי הוא צייר על דלתות קירות ועוד אפשר להסתכל כל האורחים מתפעלים ומהללים את הבחירה העבודה ההתאמה הרבה זמן חיפשתי אומן מוכשר שאפשר לדבר איתו והוא יבין אותי תודה דרור. הדרך ארוכה יחד תודה שבחרת בי ותודה לאלוהים ששלח אותך אליי או להיפך
דורון אחרק
דורון אחרק
2022-05-24
בן אדם מדהים. אומן 🎨 בחסד עליון. יצירתי. חושב מחוץ לקופסה מקצוען אמיתי.
מאיה פריד kir-art
מאיה פריד kir-art
2022-05-24
הכי מקצועי שראיתי ,
Liran Matityahoo
Liran Matityahoo
2022-05-24
דרור איש מקצוע מוכשר ביותר. צנוע, דייקן ולוקח מחיר שווה לכל נפש. צייר לנו בחדר ילדים והחזיר אותו לחיים. ראיתי עבודות רבות שלו קודם לכן, מקצוען ובעל יכולת ודיוק מדהימים. כישרון של אחד לדור.