ציורי קיר המלצות

כתבו עלינו

המלצות מגוגל

Nevo Tal-or
Nevo Tal-or
2022-09-14
שרות טוב
דורית שאול
דורית שאול
2022-06-01
אדם ישר הגון נאמן ומוכשר. לי יש צימרים אחוזת שאול ליד הים אצלי הוא צייר על דלתות קירות ועוד אפשר להסתכל כל האורחים מתפעלים ומהללים את הבחירה העבודה ההתאמה הרבה זמן חיפשתי אומן מוכשר שאפשר לדבר איתו והוא יבין אותי תודה דרור. הדרך ארוכה יחד תודה שבחרת בי ותודה לאלוהים ששלח אותך אליי או להיפך
דורון אחרק
דורון אחרק
2022-05-24
בן אדם מדהים. אומן 🎨 בחסד עליון. יצירתי. חושב מחוץ לקופסה מקצוען אמיתי.
מאיה פריד kir-art
מאיה פריד kir-art
2022-05-24
הכי מקצועי שראיתי ,
Liran Matityahoo
Liran Matityahoo
2022-05-24
דרור איש מקצוע מוכשר ביותר. צנוע, דייקן ולוקח מחיר שווה לכל נפש. צייר לנו בחדר ילדים והחזיר אותו לחיים. ראיתי עבודות רבות שלו קודם לכן, מקצוען ובעל יכולת ודיוק מדהימים. כישרון של אחד לדור.

כתבו לנו

מכתבי המלצה

לפני 3.5 שנים פגשנו אותך לראשונה כשציירת לנו את פו באופן מושלם, והפכת את החדר של נטע (שנולדה כעבור חודש) למלא חיים ושמחה. מאז כל לילה היא מסתכלת עליו לפני שהולכת לישון. עכשיו אנחנו עוברים דירה ונטע שאלה מה קורה עם פו שלה.. שוב באת וחוללת קסמים, את אותו הפו ששומר על נטע בלילות העברת לחדר החדש שלה ושל אחותה הקטנה עלמה. הצטערתי שלא הספקת לראות את התגובה של נטע כשהגיעה לחדר החדש- היא מאוד מאוד התרגשה. שימחת אותה ואותנו מאוד!!! אנחנו מודים לך מאוד!! שתמשיך לרגש ולשמח כך אנשים:) ממליצים בחום! דרור אמן מוכשר ביותר ומקצועי מאוד ומעבר לכל- אדם מקסים.

דרור, אתה מדהים לא רק בציורים אלא גם בהסבר!!!!! אין לנו מילים להביע את הסבלנות הנדירה, והאורך רוח שנתת לאורך כל הקורס!!!!! על תשובות שקיבלנו לשאלות שלא נגמרו….. המקצועיות המדהימה!!!!!! וכושר ההסבר לכל אחת ואחת לפי רמתה, ממליצות בחום לוהט!!!!!!!!!!!!!!!! לרק מי שרוצה ללמוד את רזי המקצוע ……………… ולנו לא נותר —-אלא, לאחל, שבורא עולם ימשיך להעניק לך את כל הכח והכלים להמשיך להצליח, מוקירות ומעריכות מאד!!!!

דרור!!! הינו פיטרפן נצחי !!! שהתמזל מזלי לפגוש ולהכיר! מדהיםםםםםםםםםםםם!!!! בכשרונו!!!! הן כצייר המטביע חותמו על "קיר חיים״ והן כאדם המטביע חותמו בנשמות הסובבים אותו…!!! בעדינות, בדרך ארץ, בנועם ובגימור מוווושלם ונקי!!! תודהההה שרקמת עור וגידים לחלומי! הקמת עבורי ועבור תלמידיי את ״ארץ לעולם לא״ התעלית על עצמך……!!!! עד שמיים… נתת מנשמתך…. ניצוצות של אור…. הטבעת בקיר…. אגדה חיה… מהלכת על שתיים! ומעופפת בשניים! נושמת ועוצרת נשימה….!!! אין ספק אתה ״פנומן״ גאווווווווווון….!!!! אליפות בציור-צילום…. ילדפלא שגדל והפך לאגדה!!!! תוווווווווודה!!!! מעריכה ומוקירה, פרידה שואקה .

נסחפתי!!! מדהים, מיוחד, מלא עומק ומחשבה, אומנותי ברמות אחרות, מקצועי ומדוייק!!!

תודה רבה לך דרור על הציור המדהים שציירת לי על הקיר. כל כך נעים היה לעבוד איתך. תודה על הרגישות, הסבלנות, ההקשבה והכישרון להחיות את החלום שלי בציור. קטנה המילה "תודה" מכדי לתאר את התפעלותי, אבל יודעת שתדע לצייר בדמיונך ועל כל קיר שיידרש את גודלה ועומקה ואת הגוונים המדוייקים שבהם אני כותבת לך: תודה.

הצייר הכי מוכשר, הכי יצירתי, הכי מקצועי, הוגן והגון שתכירו אי פעם. ותשמרו את מספר הטלפון שלו טוב-טוב כי לאבד אותו ולמצוא אותו זה כמו למצוא ארנק שאבד.

אתם תותחים מספר אחד לא ראיתי צייר ברמה שלכם ממש אמיתי אני לומדת המון מכם בשבילי אתם מודל לחיקוי תמשיכו להגשים חלומות לאנשים

דרור הוא איש יקר, נפלא ונחמד מאוד, וזה שולי מאוד ביחס לרמה הגבוהה של הציור שהוא צייר לנו על הקיר. הציור פשוט מדהים אפשר להסתכל עליו שעות בלי להפסיק. תודה רבה לך הציור המדהים ועל השדרוג שציור זה עשה לצימר שלנו. אני ממליץ בחום, ואתה מוזמנים לאמת את זה איתי. תודה רבה רבה

דרור, רצינו רק לומר תודה ענקית על העבודה המדהימה שעשית אצלנו. השם שנתת לציור – אושר נצחי – משקף בצורה מושלמת את התחושה. אתה לא רק צייר בחסד (הכי טוב שנתקלנו בו אי פעם) אלא גם אדם מדהים. הכישרון יוצא הדופן, הירידה הבלתי נתפסת לפרטים והצניעות הופכים אותך לטוב מכולם בפער ענק. תודה, תודה ושוב תודה על שהפכת את חדר הילדים שלנו לחוויה. אורית ונוריאל.

לדרור היקר, רצינו לומר לך המון תודה ולהביע הערכתנו לכישרון הבלתי נתפס שלך בציור. ציירת לנו את הציור "ישנים ביחד" (שראינו שהעלת לאתר) וכל מי שנכנס לחדר אומר רק מילה אחת: "וואו!". כשהסתכלנו באתר על הציורים לפני שיצרנו איתך קשר, מיד הבנו את גודל הכישרון, אבל לא ניתן להאמין עד שלא רואים אותך בזמן אמת מתחיל את היצירה מקיר לבן חלק ועד לתוצאה הסופית המדהימה. וכל זאת, חייבים להוסיף, במסירות גדולה ומכל הלב. ככל שכישרונך גדול, כך גם שמנו לב – צניעותך, ולכן חשנו חובה מעבר להכרת התודה שאנו חשים, להעיד על שבחייך בפניך ולחזק אותך שתמשיך במלאכתך המופלאה. בהמון תודה מכל הלב, אפרת ואריק.

דרור שלום, המון תודות שוב פעם על הציורים של פילוני וחלום ליל קיץ, הם פשוט מ-ד-ה-ימ-ים! שמחנו להכיר אותך, איש כ"כ מוכשר ומקצועי! הרבה הצלחה בהמשך. בוריס וילנה מראשון


עשה לי את הקיר במאפיה וזה הביא לי הרבה מאוד מהדרין מאפים ולחמים מיוחדים (פתח תקוה) מקווה שיום אחד זה יעלה לאתר שלך

 מצפים בקוצר רוח לציורים בשדרה בגני תקווה … נראה מדהים ! (אפילו שעדיין לא גמור …)

ציוורים מדהימים קשה להאמין שאפשר להגיע לרמה כזו רואים שאתה מצייר עם הלב והנשמה בהצלחה

מי אנחנו ?

בן ודרור הופכים ג׳ונגלים של בטון מרחב פורח וצבעוני

אמנים של ציורי קיר וגרפיטי עם יותר מ 25 שנות ניסיון לקוחותינו הם חברות ומוסדות ציבור מובילים הם בוחרים בנו כי ציור קיר היא חלופה משתלמת ומהירה בהשואה לשיפוץ או בניה מחדש שיכולה לשנות את המרחב או החלל מאפור ומשעמם למרהיב ומעורר השראה.

JHONY CHANG

Interior designer

בן לוי

אמן אירבראש

קבלו הדמיה לציור קיר
שלחו לנו הודעה